E-sekretariat

Podczas prowadzenia firmy wielu przedsiębiorców lekceważy kwestię firmowego sekretariatu. Bardzo często nie zdają sobie oni sprawy z tego, jak ogromne ma on znaczenie podczas zawierania transakcji. Przede wszystkim sekretariat stanowi pierwsze źródło kontaktu pomiędzy firmą, a Klientem. To od jego kompetencji w znacznym stopniu zależy, czy podmiot zdecyduje się skorzystać z usług naszej firmy, czy wybierze przedsiębiorstwo konkurencyjne.

Profesjonalny sekretariat musi charakteryzować się przede wszystkim doskonałą znajomością firmy zarówno pod względem jej oferty, jak i całej struktury. Wyłącznie kompetentne jednostki będą mogły w sposób rzetelny udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania Klientów.

Aktualnie wirtualne biuro oferuje również usługi z zakresu prowadzenia wirtualnego sekretariatu. E-sekretariat zapewnia dokładnie to samo, co jego tradycyjny odpowiednik, z tym wyjątkiem, że nie jest on ulokowany w siedzibie firmy. Swoje zadania wykonuje online, a następnie drogą elektroniczną przesyła do biura wszystkie należne informacje.

Usługa ta przede wszystkim pozwala ograniczyć koszty związane z zatrudnieniem sekretarzy oraz wyposażeniem ich miejsca pracy. Decydując się na skorzystanie z usług wirtualnego sekretariatu prócz redukcji kosztów zapewniasz swoim Klientom najwyższy standard obsługi.